Zajęcia wokalno-muzyczne

środy


Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież na ZAJĘCIA WOKALNO-MUZYCZNE z elementami nauki języka angielskiego i wiedzy o świecie.

TERMIN:
ŚRODA
17.00-18.00 – uczestnicy w wieku 6-9 lat
18.00-19.00 – uczestnicy w wieku 10-15 lat
Uczniowie liceum: możliwość indywidualnych zajęć z instruktorką – chętnych zapraszamy do kontaktu z sekretariatem Ośrodka Kultury.
CZAS TRWANIA: 1 godzina
Co będzie się działo na zajęciach? 🙂
Celem naszych zajęć jest stworzenie zgranego i świetnie rozśpiewanego zespołu wokalnego.
Będziemy poznawać i rozwijać swoje zdolności wokalne ucząc się utworów po polsku, po angielsku oraz w innych, czasem bardzo egzotycznych językach. Będą to zarówno znane wam piosenki popowe czy rockowe, jak i utwory tradycyjne, śpiewane w różnych częściach świata od pokoleń.
Będziemy Uczyć się śpiewać na głosy, w harmonii, czasem a capella czyli bez akompaniamentu, a czasem – z akompaniamentem gitary, perkusjonaliów i innych instrumentów. Chętni uczestnicy będą mogli rozwijać też umiejętność gry na swoich instrumentach, akompaniując zespołowi.
Nasze Zajęcia odbywać się będą na scenie, abyśmy od początku oswajali się z tą przestrzenią. Podsumowaniem wspólnej pracy będzie występ w Ośrodku Kultury a w dalszej perspektywie – wyjazdowe występy i konkursy wokalne.
Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej, muzycznej przygody!
O INSTRUKTORCE:
Ola Bilińska, wokalistka i multiinstrumentalistka o bogatym doświadczeniu scenicznym oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą, począwszy od 3 lat prowadzenia drużyny starszoharcerskiej, na warsztatach muzycznych i koncertach w całej Polsce skończywszy. Liderka polsko-litewskiego zespołu Babadag, czerpiącego z tradycji naszego regionu, swoją muzykę najczęściej opiera na kulturze mniejszości etnicznych zamieszkujących Polskę. Śpiewa także w rockowo-bigbitowym zespole Muzyka Końca Lata i nagrywa muzykę do filmów i spektakli teatralnych. Poza działaniami muzycznymi, uczy dzieci i młodzież języka angielskiego, tłumaczy poezje i scenariusze filmowe, podróżuje po świecie. Mieszka w Krasnogrudzie koło Sejn.
Tu można posłuchać Oli:
Skip to content