Seanse filmowe z Cinema Lumiere

czwartek, 18 listopada 2021 r.
Bilety do nabycia w dniu seansów

Kinowy czwartek w Ośrodku Kultury w Sejnach zapowiada się obiecująco.

Trzy filmy, trzy rodziny, trzy historie.

Śmiech, wzruszenie, zachwyt. 

Na początek zajrzymy do rodziny Addamsów, w której daje o sobie znać konflikt pokoleń. Etap buntu nie omija dorastających Wednesday i Pugsleya. Choć Addamsowie niekoniecznie wpisują się w model tradycyjnej rodziny, nawet Morticię martwi, że potomkowie po raz kolejny nie stawiają się na kolacji. Jak na powrót wzniecić ogień w rodzinnym ognisku i podtrzymać więzi? Gomez wpada na genialny pomysł – wspólne wakacje i podróż nawiedzonym kamperem przez całą Amerykę! Nie będzie to jednak zwykła wycieczka krajoznawcza, gdyż na Addamsów czeka ogrom okropnie obłędnych przygód, które sprawią, że włosy stają dęba na głowie nawet Kuzynowi Coś.

“Rodzina Addamsów 2” godz. 15.30

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=xGfFx6eHUms

Kategoria : dzieci 


Kto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i za złe, niezależnie od wybryków swoich partnerów. 

Gdy ich matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie w stylu Bridget Jones, w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować co dalej, bo każda z kobiet przechodzi teraz własne, miłosne zawirowania.

Czy ich faceci w swojej totalnej niezdarności znajdą sposób, żeby odzyskać serca sióstr? Weź ze sobą chłopaka, siostrę, mamę  i przyjaciółkę i obejrzyjcie razem komedię romantyczną z gwiazdorską obsadą.

“To musi być miłość” godz. 17.30

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=eyE1bfLWRn0

Kategoria wiekowa: dorośli


Szlachetny ród Atrydów przybywa na Diunę, będącą jedynym źródłem najcenniejszej substancji we wszechświecie. Ekranizacja bestsellerowej powieści Franka Herberta. Bardzo odległa przyszłość. Pustynna planeta Arrakis, zwana także Diuną, jest jedynym miejscem we wszechświecie skąd wydobywa się cenną substancję, która nie tylko przedłuża życie, ale również pozwala na podróże międzygwiezdne i zaglądanie w przyszłość. Z rozkazu imperatora Shaddama IV Diuna zostaje oddana w lenno szlachetnemu rodowi Atrydów. Na Arrakis przybywa książę Leto Atryda, lady Jessika oraz ich syn, Paul. Nikczemny ród Harkonnenów nie zamierza jednak oddać tak łatwo planety swoim wrogom. 

Bo kto włada Diuną, ten włada całym wszechświatem. Ponadczasowa przypowieść o władzy, rodzinie, dziedzictwie. Przepiękne zdjęcia, porywająca muzyka, doskonałe widowisko, zarówno dla wieloletnich fanów serii Herberta, jak i widzów, oczekujących jedynie ciekawej historii i wciągającego filmu.

“Diuna” godz. 19.30

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=g5JFY3VqMWM

Kategoria wiekowa: dorośli

Skip to content