Let’s Go

Let’s Go – zespół w takim składzie istnieje drugi rok. Dzieci są w wieku 10-12 lat. Zespół liczy 11 osób. Swoją ciężką pracą i zawziętością do tańca podczas ostatnich zawodów Karnawał Dance Fest 2020 w Białymstoku wywalczyli III miejsce. W ubiegłym sezonie brali udział w Marzentancach i w konkursie 1000 Lakes Dance Cup w Olsztynie.

Zespół prowadzi Martyna Jarocka – pochodzi z Augustowa i tam prowadzi zajęcia w Studiu Tańca Focus. Zespoły które prowadzi zdobywają wyróżnienia na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach czy festiwalach. Szkoliła się u takich choreografów jak: Sandy Rzezniaczak, Mariusz Kotarski, Karolina Korczak, Kama Akucewicz, Maciej Zakliczyński, Krzysztof Mazur, Julia Spiecer, Ola Papiór, Hazel Culliney, Alberto Blanco. W roku 2017 uczestniczyła w 14. Europejskich Spotkaniach Tanecznych w Egurrola Dance Studio,  szkoliła się w Warszawie oraz w Egurrola Dance Studio gdzie po ukończonym kursie uzyskała certyfikat ze specjalizacją hip hop. Taniec jest jej pasją od wielu lat, uwielbia dzielić się swoją wiedzą z młodymi i zarażać ich pozytywną energią.

kontakt z instruktorem: tel. 513 290 619

 

Występy zespołu „Let’s Go” z Ośrodka Kultury w Sejnach

 

Występ grupy Let's Go w Marzeńtańcach 2019 – 21.03.2019

Występ grupy tańca Hip Hop "Let's Go" z Ośrodka Kultury w Sejnach prowadzonego przez Martynę Jarocką, w Marzeńtańcach – prezentacjach artystycznych organizowanych przez Suwalski Ośrodek Kultury.

Gepostet von Ośrodek Kultury w Sejnach am Donnerstag, 21. März 2019

Skip to content