Warsztaty taneczne

sobota, 03 października 2020
wstęp wolny

3 października 2020 zapraszamy na warsztaty taneczne, które poprowadzi Żaneta Żynel Kozłowska – instruktor tańca z Białegostoku.
Warsztaty odbędą się w na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Sejnach ul. Wojska Polskiego 64

Żaneta Żynel Kozłowska – tancerka, choreograf, instruktorka oraz absolwentka dwuletniego Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego z dziedziny taniec nowoczesny. Z dziećmi i młodzieżą współpracuje od 2008 roku. Organizatorka zawodów „Time For Kids”, wielu warsztatów tanecznych i jammów. Stylem, w którym się specjalizuje jest Hip Hop.
Poszerza swoją wiedzę oraz zdobywa nowe umiejętności uczestnicząc w licznych warsztatach, wyjazdach, zawodach w Polsce i za granicą.
Na co dzień jest osobą otwartą z dużym zapleczem pozytywnej energii, którą dzieli się ze swoimi podopiecznymi. Uważa, że dobra atmosfera w grupie i wzajemny szacunek to podstawa. Jednocześnie jest wymagająca oraz dbająca o porządek i dyscyplinę na zajęciach. Mimo częstej pracy grupowej podchodzi do uczestników zajęć w sposób indywidualny. Taniec jest jej ogromną pasją, którą dzieli się z innymi, a dowodem na to są jej wychowankowie, którzy wielokrotnie zdobywają czołowe miejsca na zawodach w całej Polsce
Skip to content