Wakacyjny festyn z Psim Patrolem

niedziela, 25 lipca 2021 r.
Park przed Urzędem Miasta
godz. 11:00

Zapraszamy na wakacyjny festyn w parku przy Urzędzie Miasta godz. 11:00
W programie:
– sceniczny profilaktyczny spektakl teatralny „O tym jak Psi Patrol poznał Cyber Wiedźmę” (przeciw uzależnieniom od mediów cyfrowych)
– program przeplatany konkursami i animacjami tanecznymi prowadzony przez Chase i Marshalla z „Psiego Patrolu”,
– pokaz mega baniek mydlanych,
– skręcanie balonów  w prześliczne kwiatki oraz zwierzątka,
Sceniczny profilaktyczny spektakl teatralny „O tym jak Psi Patrol poznał Cyber Wiedźmę” przestrzega dzieci przed negatywnymi skutkami uzależnienia od mediów cyfrowych, pokazując jak cudownie można zorganizować czas na świeżym powietrzu. Podczas pokazu mega baniek mydlanych animatorzy wraz z dziećmi potrafią wyczarować ogromne bańki mydlane przy pomocy specjalnego profesjonalnego płynu. W czasie skręcania balonów aktorzy dzięki swoim zdolnościom manualnym pokazują dzieciom jak wykonać ciekawe figurki z balonów. Dodatkowo dzieci otrzymują na pamiątkę swoje dzieło.
Po trudnym dla wszystkich roku, także dla najmłodszych chcemy dotrzeć do Państwa z ważnym przesłaniem. Wiele młodych osób uzależniło się od Internetu, telefonów oraz komputerów. Odcisnęło to swoje piętno nie tylko na zdrowiu fizycznym, ale też znacznie ucierpiała psychika młodych osób. Wychodzimy tym problemom naprzeciw.
W razie niepogody festyn odbędzie się w Ośrodku Kultury w Sejnach
Skip to content