Suwałki Gospel Choir z zespołem Piano Blues Band

24 listopada 2019
Bilety: 10 zł
godz. 16.00

Gospel od kilku lat jest muzyką mocno obecną w Suwałkach i mającą swoje miejsce. W 2019 roku odbyła się już czwarta edycja Soulwałki Gospel Workshop, czyli festiwalu gospel, podczas którego wystąpiły takie gwiazdy jak John Tillery, Phillip Carter i Norris Garner. Gwiazdom z kolebki gospel – USA, a także z Wielkiej Brytanii i Polski, od początku towarzyszy festiwalowy chór złożony w uczestników warsztatów i członków Suwałki Gosper Choir.

Niedzielne popołudnie w Ośrodku Kultury usłyszmy utwory gwiazd z festiwalu Soulwałki Gospel Workshop oraz tradycyjne pieśni gospel, a wyjątkowo zabrzmi chociażby śpiewane przez chór a capella “I’m gonna wait for the Lord”!

Piano Blues Band w składzie: Krzysztof Krzesicki – piano, Mateusz Waraksa – Bas, Michał Letkiewicz – perkusja gwarantuje z kolei dawkę jazzu i bluesa.

Podczas koncertu każdy, komu gospel trafi do serca i komu przez głowę przemknie myśl “fajnie byłoby z nimi pośpiewać”, będzie miał okazje dołączyć do Suwałki Gospel Choir!
Suwałki Gospel Choir to energia, pasja, radość, entuzjazm, którymi dosłownie zaraża prowadząca zespół Anna Szafranowska oraz występy z gwiazdami podczas koncertów Soulwałki Gospel Festival.

Bilety w cenie 10 zł dostępne online oraz w sekretariacie Ośrodka Kultury w Sejnach w godz. 08.00 – 18.00

Skip to content