Piszę bo chcę – warsztaty pisarskie

05.11.2021 r., 08.11.2021 r., 15.11.2021 r.
cena za 1,5 godz. zajęcia 35 zł
godz. 17:00 - 18:30

Grupa wiekowa: młodzież i dorośli

Zapraszamy  na cykl spotkań:  „Piszę, bo chcę”

  1. Odwaga, by pisać, czyli jak przełamać blokady twórcze;
  2. Magia opowieści, czyli jak pisać, by inni chcieli to czytać;
  3. Dziennikarstwo online, czyli jak pisać artykuły i posty.

Wyobraź sobie, że podchodzi do Ciebie nieznana Ci osoba, aby powiedzieć, że czyta Twoje teksty. I że bardzo jej się podobają. Jest nimi zachwycona. Dużo wnoszą do jej życia.

Co czujesz?

A teraz wyobraź sobie, że pisanie przychodzi Ci z lekkością. Słowa same układają się w zdania. Pomysły przychodzą dokładnie wtedy, gdy są potrzebne. Czujesz, że możesz być dumna (dumny) z tego, co napisałaś (napisałeś). Czujesz pewność, że to naprawdę dobre, wartościowe pisanie, które spotka się z uznaniem ze strony czytelników. 

Czy o tym marzysz? Czy na tym Ci zależy?

Tyle że z jakiegoś powodu nie możesz zacząć pisać. Cały czas planujesz, że zaczniesz, ale stale brakuje Ci czasu. Albo siadasz przed komputerem i czujesz pustkę w głowie? A może po Twojej głowie krążą myśli typu: „Pisanie jest tylko dla wyjątkowych ludzi”; „Pisarzem trzeba się urodzić”; „A co jeśli nie mam talentu”?

 Prowadząca:

Krystyna Bezubik – doktor literaturoznawstwa (studia doktoranckie i obrona w Instytucie Badań Literackich PAN w Warszawie), pisarka, nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, blogerka. Publikowała w „Fa-arcie”, „Epei”; wydała: tomik opowiadań pt. „Podróż”, „Tatry huczą gnozą!”, „Piszę, bo chcę. Poradnik kreatywnego pisania”, „Raj na kredyt”. Jurorka w konkursach literackich. Autorka programu kursów i warsztatów kreatywnego pisania „Piszę, bo chcę…” (www.PiszeBoChce.pl). Pracuje z osobami, które chcą pisać tak, by inni chcieli to czytać.

Skip to content