„Od świtu do zmierzchu” – konkurs fotograficzny on-line
W trudnym czasie odosobnienia, wątpliwości i rozterek organizatorzy konkursu zachęcają do uważnej obserwacji i fotograficznego rejestrowania zmieniającej się wokół nas rzeczywistości, bo chociaż dni biegną jak dawniej, „od świtu do zmierzchu” – są zgoła inne.

PIK zaprasza więc fotografów amatorów do wzięcia udziału w internetowym konkursie fotograficznym i spojrzenia przez obiektyw pod kątem tych zmian; na ludzi wyglądających teraz inaczej, miejsca, które jeszcze nie tak dawno tętniły życiem, wydarzenia i niezawodną naturę, pędzącą ku wiośnie – po prostu szukania znaków obecnego czasu.
Nagrody to 1000 zł za pierwsze miejsce, 800 złotych za drugie i 600 złotych za trzecie. Tytuł konkursu: „Od świtu do zmierzchu” jest uniwersalny – wiele tematów i kadrów mieści się w tym pojęciu. Organizatorzy pozostawiają uczestnikom konkursu wolność wyboru i możliwość poszukiwania.

Termin przesyłania prac upływa 30 maja 2020 r. Więcej informacji o konkursie, jego regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie https://pikpodlaskie.pl/od-switu-do-zmierzchu-konkurs-fotograficzny-on-line. Informacji udziela również Dział Sztuk Plastycznych PIK, tel 085 7403715, email: galeria@pikpodlaskie.pl.

Skip to content