Lato w Teatrze – Zakorzenieni

3 - 16 sierpnia 2020
godz. 9.00 - 15.00

Lato w Teatrze – Zakorzenieni

Odwieczny związek człowieka z naturą ma swe odbicie w uniwersalności praw jakimi są narodziny, wzrost, dojrzewanie i przemijanie. Na ile dziś czujemy łączność i kontakt z własnym ciałem, sobą nawzajem, Matką Ziemią, a na ile naszą wrażliwość, zmysły i prawdziwa więź z innymi zanikają wraz z udogodnieniami cywilizacyjnymi i postępem technologicznym? W ramach projektu chcielibyśmy stworzyć w Sejnach przestrzeń do wzajemnego poznania, dzielenia się doświadczeniem, a jednocześnie eksplorowania własnych możliwości artystycznych w kontakcie z naturą i społecznością.

Zajęcia realizowane będą w mieszanych zespołach (dzieci i młodzież z Sejn i okolic, seniorzy, uczestnicy Terapii Zajęciowej Regionalnego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych). Pierwszy tydzień zajęć będzie działaniem twórczym, zabawą, która ma zintegrować grupę i rozwinąć umiejętności artystyczne i społeczne uczestników, a w drugim tygodniu nastąpi przygotowanie wspólnych działań podsumowujących- preformance na łonie natury połączonego z otwartym piknikiem.

Zajęcia będą realizowane od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-15:00 (6 godzin warsztatowych).

Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Zgłoszenia i informacje

Ośrodek Kultury w Sejnach

sekretariat@ok.sejny.pl

tel. 87 516 22 00

karta kwalifikacyjna

oświadczenie RODO

 

Skip to content