Kabaret REWERS

07 grudnia 2018
godz.20.00
Bilety: w przedsprzedaży 30zł w dniu koncertu 35zł

Kabaret Rewers to na mapie kabaretowej Polski grupa nowa, a zarazem doświadczona.

Rewers jest połączeniem 20 – letniego doświadczenia Janusza Rewersa i Andrzeja Kłosa, z talentem, energią, spontanicznością Anny Olechnowicz-Lachowskiej i Macieja Wojciechowskiego. A wyjątkową dawkę urody i wdzięku wnosi na scenę Ania.

Bez żadnej przesady można powiedzieć, że to jedyna taka grupa na polskiej scenie kabaretowej, gdzie spotkały się różne pokolenia artystów i jest to mieszanka kabaretowo-wybuchowa. Kabaret powstał pod koniec roku 2014 i działa przy Zielonogórskim Ośrodku Kultury, a mentalnie związany jest z Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym i kultowym klubem „Gęba”.

Kabaret na swoim koncie ma już trzy premierowe programy i wziął udział w największych

wydarzeniach telewizyjnych takich jak: Płocka Noc Kabaretowa – TVP2, co roku – Kabaretobranie z Polsatem (jako twórcy i gospodarze programu), Latający Klub Dwójki TVP2, Kabaret na Żywo.

O planach i celach mówią krótko – chcemy być najlepsi.

Kabaret Rewers to:

– Janusz Rewers – aktor, tekściarz, motor napędowy. W latach 1994-2014 lider i tekściarz Kabaretu

Ciach. Znany jako „czarny charakter” Frank Dealey z serialu improwizowanego Spadkobiercy TV4,

– Ania Olechnowicz – aktorka z niebywałym talentem, jeszcze większa urodą oraz dyplomem PWST

  1. Ludwika Solskiego w Krakowie. Filia we Wrocławiu,

– Maciej Wojciechowski – fanatyk improwizacji kabaretowej z grupy FRUUU, dzięki naturze patrzy

na wszystkich z góry,

– Andrzej Kłos – niewidoczny na scenie za to bardzo obecny w tekstach. Wcześniej autor większości

hitowych skeczy Kabaretu Ciach.

Wszyscy wszechstronni, utalentowani i błyskotliwi prezentują profesjonalny i świeży poziom wykonawczy. Z nieprzeciętną wyobraźnią artystyczną komentują sprawy społeczne i absurdy życia codziennego. Wszystko to, plus doskonałe poczucie humoru pozwala im na niezwykłe improwizacje sceniczne, dzięki którym aplikują widzom ogromną dawkę emocji i gwarantują dobrą zabawę. Nowe teksty, energia, i nowa

konfiguracja artystów kabaretowych. W programie zobaczymy m.in wyjątkowego taksówkarza, jaki ważny może być zwykły fotoradar, będzie nawet manifestacja z udziałem widzów.

W programie zobaczycie Państwo również znane z telewizji skecze prezentowane wcześniej przez Kabaret Ciach wplecione w całkiem nowy, przezabawny, a momentami zwariowany program.

Młodość i doświadczenie, czy to możliwe? Tak! Ale tylko w Kabarecie REWERS, jedynym takim kabarecie w Polsce! Zobacz Rewers rzeczywistości ! 🙂

Nowy sprzęt policji:

Bilety w przedsprzedaży 30 zł dostępne online lub w sekretariacie Ośrodka Kultury w godz. 8.00-19.00, w dniu koncertu 35 zł

Skip to content