Kabaret Czwarta Fala – nowy termin

14 lutego 2019
Bilety: 30 zł
godz. 18.00

W związku z ogłoszoną żałobą narodową zmieniliśmy termin występu kabaretu. Osobom, którym nie odpowiada nowy termin mogą zwrócić bilety w sekretariacie Ośrodka Kultury, a o zwrot pieniędzy za bilety zakupione na stronie bilety24.pl kierować na adres email: zwroty@bilety24.pl podając (np. numer biletu, transakcji, dane na jakie został zakupiony)

Kabaret Czwarta Fala- formacja młodego pokolenia, istniejąca od września 2009 roku, w skład której wchodzą 3 osoby- Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda oraz Bartłomiej Cedro.

Twórcy hitu „Wieśka Tico”, który na YouTube osiągnął przeszło 45 milionów wyświetleń, „Passat robi we wsi szum” (30 milionów wyświetleń), jak również innych parodii, które zna cała Polska.

Ich kanał śledzi ponad 350 000 osób, co sprawia, iż Czwarta Fala jest najpopularniejszym kabaretem w polskim Internecie.

Młodzi, pełni pozytywnej energii, zawsze gotowi na interakcje z widownią- tak w skrócie można opisać Czwartą Falę.  Twórcy przygód dwóch nierozgarniętych dresiarzy- Kloca i Wentyla, przybywają do Państwa z programem Made in Poland, żeby porwać Was w świat pełen humoru.

Usiądźcie wygodnie, przygotujcie się na świetną zabawę i pozwólcie się porwać Czwartej Fali !

Bilety w cenie 30 zł dostępne online oraz w sekretariacie Ośrodka Kultury w Sejnach w godz. 08.00 – 18.00

Skip to content