Inna – sztuka teatralna

sobota 29 lutego 2020
Bilety: 20 zł, dla rodzin od 4 osób oraz dla grup zorganizowanych od 10 osób: 10 zł
godz. 19.00

Za zamkniętymi drzwiami jednego z najbardziej rygorystycznych więzień w Rosji odsiaduje swoje wyroki sześć kobiet. Osadzone to kobiety w różnym wieku o bardzo trudnej, wręcz tragicznej przeszłości, o której za wszelką cenę chciałyby zapomnieć karmiąc się nawzajem wymyślonymi opowiastkami o sobie. Czy zasłużyły na karę? Pewnego dnia pojawia się NOWA.
Dziewczyna o imieniu Inna. Studentka z dobrego domu, z wyrokiem za manifestowanie niezgody wobec systemu w jakim musi żyć…
Profesjonalna gra aktorów oparta na błyskotliwych dialogach potrafi zarazem wzruszyć i rozbawić widza, trzyma go w napięciu i zainteresowaniu do końca sztuki.

 

https://www.facebook.com/teatr.bawimo.9/videos/251696752468440/

 

Reżyseria:
Dariusz Szada-Borzyszkowski

Scenografia:
Jarosław Perszko

Muzyka:
Paweł Sokołowski

Obsada:
Wioletta Karczewska
Patrycja Locman
Marta Pawełko
Barbara Niewińska
Monika Wiśniewska
Ewa Wawrzyniak
Anna Krywko

Teatr Amatorski BaWiMo zbudowany na fundamentach potrzeb i marzeń, wizji i pasji oraz garści szaleństwa. Historia powstania teatru BaWiMo sięga parę lat wstecz, kiedy to 3 niezwiązane zawodowo z teatrem kobiety rozpoczęły poszukiwania możliwości realizacji pasji jaką jest gra na scenie i pokazywanie ambitnych, niekomercyjnych sztuk. We wrześniu 2018 r założyły oficjalną stronę teatru oraz nawiązały współpracę z reżyserem co w efekcie doprowadziło do realizacji premiery pierwszej sztuki dokładnie rok później. W realizację zaangażowanych jest 7 aktorek amatorek. Istnienie Teatru daje możliwość samorealizacji w obszarze sztuki teatralnej coraz większej ilości osób będących w podobnej sytuacji jak jego założycielki a przede wszystkim skupia się na naturalnym przekazie.

Rekomendowany wiek: od 16 lat

Bilety:
20 zł dostępne online https://www.bilety24.pl/teatr/inna-58717 oraz w sekretariacie Ośrodka Kultury w Sejnach
10 zł dla rodzin od 4 osób oraz dla grup zorganizowanych od 10 osób dostępne w sekretariacie Ośrodka Kultury oraz przed spektaklem

Skip to content