Hip-hop zajęcia

od 8 września 2020


Od 8 września 2020 ruszają zajęcia hip-hop organizowane przez Ośrodek Kultury w Sejnach.
Z powodu trwającego remontu zajęcia będą odbywały się na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej ul. Wojska Polskiego 64
Instruktor: Martyna Jarocka
Zajęcia we wrześniu mają charakter otwarty, zapoznawczy, pokazowy i są bezpłatne. Zapraszamy by skorzystać z okazji, doświadczyć czegoś nowego, ciekawego i twórczego, spróbować swoich sił, przyprowadzić niezdecydowane dziecko, zabrać koleżankę czy kolegę, siostrę czy brata…

Obowiązuje obuwie na zmianę!

Apelujemy o przestrzeganie obecnie obowiązujących zaleceń sanitarnych, w szczególności:

  •  rodzice/opiekunowie nie mogą wejść na zajęcia z dziećmi ani też przebywać na korytarzach
  •  dzieci powinny być przyprowadzane 5 minut przed czasem i odbierane punktualnie po zajęciach

Zajęcia hip-hop dla dorosłych z powodu braku lokalu organizowane będą po zakończeniu prac remontowych w Ośrodku Kultury.

 

Hip Hop/Street Dance to popularny styl tańca wśród dzieci, młodzieży, a nawet  co raz częściej, wśród dorosłych. Charakteryzuje się swobodną nauką kroków i widowiskowych układów tanecznych. Jest to nie tylko dobra zabawa, ale również nauka, rodzaj sportu i sposób na zdrowe życie. Zajęcia wpływają na rozwój psycho-ruchowy, kształtowanie sylwetki i prawidłowej postawy ciała. Zajęcia uczą dzieci współistnienia w grupie, pracy nad własnym ciałem, odwagi jak również czerpania radości z ruchliwych zajęć. Dobra zabawa połączona z pożytecznym treningiem. Fantastyczny sposób na uwolnienie swoich emocji i odkrycie w sobie pasji, a także poznanie nowych przyjaciół.

Martyna Jarocka – pochodzi z Augustowa i tam prowadzi zajęcia w Studiu Tańca Focus. Zespoły które prowadzi zdobywają wyróżnienia na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach czy festiwalach. Szkoliła się u takich choreografów jak: Sandy Rzezniaczak, Mariusz Kotarski, Karolina Korczak, Kama Akucewicz, Maciej Zakliczyński, Krzysztof Mazur, Julia Spiecer, Ola Papiór, Hazel Culliney, Alberto Blanco. W roku 2017 uczestniczyła w 14. Europejskich Spotkaniach Tanecznych w Egurrola Dance Studio,  szkoliła się w Warszawie oraz w Egurrola Dance Studio gdzie po ukończonym kursie uzyskała certyfikat ze specjalizacją hip hop. Taniec jest jej pasją od wielu lat, uwielbia dzielić się swoją wiedzą z młodymi i zarażać ich pozytywną energią.

 

Skip to content