Daniel Kemish – under tke same sky world tour

09 marca 2019
Bilety : 20 zł
godz. 19.00

Daniel Kemish – brytyjski piosenkarz country/folk, który ma już na swoim koncie 2 płyty i dwa albumy. Swój debiutancki album „Fools & Money” wydał w marcu 2016 roku a został on nagrany w Ocean Way Studios, Nashville USA, po czym artysta rozpoczął swoją karierę koncertową. Do drugiej płyty „Under The Same Sky” Daniel pragnął pełnej samotności w komponowaniu i pisaniu co sprawiło, że począwszy od dnia 24 stycznia 2017 r. spędził miesiąc samotnie w górskiej chacie w Austrii, nie mając prądu, bieżącej wody i telefonu a jedynie piec opalany drewnem do ogrzewania i gotowania. To pozwoliło mu wrócić do prawdziwych podstaw pisania piosenek i stworzyć bardzo osobisty album. Daniel ewoluował z nowym brzmieniem i stylem, co pokazuje, że dojrzał zarówno jako autor piosenek, jak i wykonawca.
Nie przegap tej szansy, aby zobaczyć Daniela z bliska osobiście w intymnym show, który uchwyci pasję, jaką ma do wykonywania muzyki.
Piosenkarz, autor tekstów, muzyk, producent Daniel Kemish dostarcza pełną pasji i soulu, oryginalną muzykę Americana/folk.

Bilety w cenie 20 zł dostępne online oraz w sekretariacie Ośrodka Kultury w Sejnach w godz. 08.00 – 18.00

Skip to content