Angielski piosenkowo – nowe zajęcia dla dzieci

środy: 12, 19, 26 lutego 2020
Opłata: 15 zł / godz. zajęć
godz. 18-19 dzieci 7-10 lat / godz. 19-20 dzieci 11-13 lat

Kto z nas nie kocha muzyki? A któż nie chciałby w łatwy i przyjemny sposób nauczyć się języka angielskiego, tak niezbędnego w dzisiejszych czasach – do pracy, podróży, zdobywania informacji ze świata (czy oglądania ulubionych seriali w oryginale!)? Zapraszamy serdecznie na zajęcia, które mają na celu połączenie przyjemnego z pożytecznym: nauki języka angielskiego poprzez muzykę.
Na zajęciach będziemy:
– słuchać piosenek w języku angielskim – z nastawieniem na „close listening” czyli skupieniem się na znaczeniu tekstu i nowym słownictwie,
– oglądać ciekawe teledyski i rozmawiać o nich (oczywiście po angielsku!),
– ćwiczyć elementy gramatyczne obecne w tekstach piosenek poprzez wspólne gry i zabawy
– i przede wszystkim: śpiewać razem na żywo z gitarą!
Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników wspólnego śpiewania, melomanów, przyszłych lingwistów czy po prostu tych, którzy w miły sposób chcieliby podszkolić swój angielski.
Prowadząca: Ola Bilińska – wokalistka, multiinstrumentalistka, autorka tekstów i muzyki oraz tłumaczka poezji polskiej na język angielski. Absolwentka Wydziału Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją: współczesna poezja brytyjska. Posiada ogromne doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, które rozpoczęła jeszcze na studiach w Warszawie i kontynuuje aż do dziś – szczególnie z dziećmi i młodzieżą szkolną.
Odpłatność za jedne, godzinne zajęcia wynosi 15 zł.
Opłaty przyjmuje sekretariat Ośrodka Kultury w Sejnach w godzinach otwarcia: 8.00-19.00.
Skip to content