Zajęcia i pracownie 2018/2019

Zajęcia i pracownie Ośrodka Kultury w Sejnach 2018/2019

 

Pracownia „misz masz” (zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku 5-10 lat) – instruktor Maria Pawlikowska

– piątki 16.00-17.30

 

Grupa teatralna Kółko Graniaste (dzieci 7-9 lat) – instruktor Dorian Krause

– środy 16.00 – 18.00

 

Grupa teatralna Raban (dzieci 12-15 lat) – instruktor Dorian Krause

wtorek i czwartek 17.00 – 19.00

 

Spotkania z muzyką (zajęcia umuzykalniające dla dzieci 6-12 lat)  instruktor Emilia Melon – zajęcia odbywają się w

soboty

20 października godz. 10.00

27 października godz. 10.00

3 listopada godz. 10.00

17 listopada godz. 10.00

24 listopada godz. 10.00

1 grudnia godz. 10.00

8 grudnia godz. 10.00

15 grudnia godz. 10.00

5 stycznia godz. 13.00

12 stycznia godz. 10.00

25 stycznia godz. 10.00

2 lutego godz. 10.00

16 lutego godz. 10.00

23 lutego godz. 10.00

2 marca godz. 10.00

16 marca godz. 10.00

30 marca godz. 10.00

6 kwietnia godz. 10.00

13 kwietnia godz. 10.00

27 kwietnia godz. 10.00

 

Pracownia rękodzieła RE-ARTinstruktor Izabela Giczewska

– wtorek 16.00 – 19.00

 

Zajęcia z rysunku, malarstwa i wiedzy o sztuce (od 13 lat ) – instruktor Karina Sosnowska

– środa 16.00 – 19.00

 

Ceramika dla dzieci (6 -10 lat)  – instruktor Agnieszka Malczewska

– poniedziałek 16.00-17.00 (pierwsze zajęcia 08 kwietnia)

 

Ceramika dla młodzieży i dorosłych  – instruktor Agnieszka Malczewska

– poniedziałek 17.00-19.00 (pierwsze zajęcia 01 kwietnia)

 

Wokalne studio piosenki – instruktor Adam Łabanowski

(zajęcia umawiane indywidualnie z instruktorem)

– od wtorku do piątku 15.00 – 19.00

 

Instrumenty muzyczne (gitara, gitara basowa, perkusja)instruktor Adam Łabanowski

(zajęcia umawiane indywidualnie z instruktorem)

– od wtorku do piątku 15.00 – 19.00

 

Zespół wokalny(śpiew tradycyjny, Gospel) dla młodzieży i dorosłych – instruktor Anna Szafranowska

– środa 17.00-19.00

 

Joga dla dorosłych – instruktor Marzena Białas

– piątek 16.00 – 17.30

 

Zajęcia taneczne HIP-HOP – instruktor Martyna Jarocka

dzieci 4-6 lat ( nowa grupa )

– czwartek 15.00 – 16.00

dzieci 7-11 lat ( nowa grupa )

– –czwartek 16.00-17.30

dzieci 7-12 lat (grupa z zeszłego roku)

–– czwartek 17.30-19.00

 

Taniec z ogniem (13-19 lat) – instruktor Renata Gąglewska-Gniady, Małgorzata Klahs

– wtorek 17.00-18.30 (pierwsze zajęcia 9 października)

 

Pracownia fotografii – instruktor Krzysztof Dziemian

dzieci i młodzież 10-16 lat

– czwartek 16.00 – 17.30

 

Zajęcia szczudlarskie – instruktor Krzysztof Dziemian

dzieci i młodzież

– poniedziałek 16.00 –17.30

 

Warsztaty przyrodnicze – prowadząca Justyna Kulikowska

dzieci 6-12 lat

– środa 15.30 – 17.00