Spektakl „Jeremi się ogarnia. LOL”

23 listopada 2019
godz. 18.00
wstęp wolny

Naukowcy alarmują, że młodzież uzależniła się od Internetu. Informują o tym oczywiście w Internecie. Bo dziś cały świat się od niego uzależnił i nie ma się co dziwić. Problem zaczyna się wtedy, gdy przestajemy ze sobą rozmawiać w cztery oczy. „Jeremi się ogarnia. LOL” to opowieść o młodych ludziach, którzy znakomicie poruszają się w świecie wirtualnym, ale nie radzą sobie w rzeczywistym. Radość okazują tak J, a smutek tak L. Jednak w ich życiu zdarzają się sytuacje, gdy trzeba wynurzyć się ze swojej jaskini i zacząć rozmawiać „w realu”. Użyć prawdziwych emocji patrząc sobie w oczy. A to najtrudniejsze… Prawda? J
W spektaklu są wyraziste postacie, dynamiczna muzyka, wartkie dialogi. Do tego niezręczne sytuacje w szkole, niechciane rozmowy z rodzicami i pierwsze dramaty miłosne. Czyli wszystko, co widzowie lubią oglądać u innych, a czego nie chcą przeżywać sami. Przynajmniej „w realu”.

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Obsada:

Paweł Parczewski – Jeremi
Marta Markowicz – Dżordż
Alicja Parczewska – Sonia
Szymon Kowalik (Studium Aktorskie) – Maciek
Małgorzata Gradkowska (Studium Aktorskie) – Vlogerka
Joanna Fertacz – Mama
Marian Czarkowski – Tata

Reżyseria: Tomasz Valldal-Czarnecki

scenografia: Monika Wójcik

Spektakl dla młodzieży i dorosłych

czas trwania: 55 minut

Wstęp wolny obowiązują darmowe wejściówki  dostępne w sekretariacie Ośrodka Kultury w Sejnach w godz. 08.00 – 18.00

Przed spektaklem zapraszamy na warsztaty o godz. 16.00

TEATR POLSKA to ogólnopolski program popularyzujący teatr i pozwalający zaprezentować jego różnorodne oblicze. Celem programu TEATR POLSKA jest ułatwianie dostępu do najlepszych spektakli teatralnych polskich teatrów mieszkańcom miejscowości, w których nie działa teatr instytucjonalny. Popularyzuje on sztukę teatralną oraz działa na rzecz niwelowania barier ekonomicznych w dostępie do teatru, szczególnie w miejscowościach oddalonych od dużych ośrodków teatralnych.

Program TEATR POLSKA jest organizowany od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej informacji na stronie: www.teatrpolska.pl